Close
Напишіть або подзвоніть нам:
Telegram
WhatsApp
Viber
Phone
21 день до мети
з Health and Food Kyiv
Вже вибрали ціль на осінь?
Health and Food Kyiv надає знижку на будь-який курс, щоб підтримати ваші плани.
Досягати цілей
із Health and Food Kyiv легко
3 роки тому разом із Ukrainian Fashion Week ми створили міні-фільм «21 День До Мети Для Здоров'я». Його мета - показати, що впевнено йти до мети та досягати цілей легко, коли поруч надійна доставка смачних раціонів на кожен день!

Цієї осені ми хочемо надати 10% знижки на курс кожному, щоб підтримати ваші плани.
Що необхідно зробити,
щоб отримати знижку?
• Робіть сторіз. Розкажіть в ній про свої плани на осінь
• Відмічайте нашу сторінку @health_and_food_kyiv
• Отримуйте повідомлення в Direct від менеджера

Усе легко!
Досягайте поставлених цілей з Health and Food Kyiv.
Що кажуть наші клієнти
Дуже задоволена! Довго моніторила всі можливі варіанти, спробувала в результаті три доставки. Закохалася саме в цю, хоча вона виявилася трохи дорожче двох інших. Але! Шалено смачно, красива упаковка, завжди йдуть на зустріч з меню і продуктам. Під час. Позбулася проблеми готування (не люблю готувати), питання того, що не їм нормально; не витрачаю час на покупки і приготування; не викидати продукти, які не встигаю з'їсти. Чи не шукаю в місті місце де швидко поїсти або тим більше не думаю про "їжу з собою". Оооочень крута штука! Найкраще, що трапилося зі мною за останні пару місяців !!!
Я перепробувала безліч різних систем харчування, і до знайомства з Health and Food Kyiv мені завжди доводилося робити вибір між "смачно" і "корисно", шукати компроміси між насиченим робочим графіком і регулярним харчуванням.

Завдяки команді Health and Food Kyiv я зрозуміла, що корисно і смачно - може бути про одну й ту ж їжу, якщо приготовлена вона професіоналами і доставлена з любов'ю. І що для того, щоб харчуватися регулярно і здорово, не потрібно проводити дві години на день на кухні, а у вихідні переїжджати від супермаркету до ринку і назад в пошуках органічних і корисних продуктів, тому що про все вже подбали хлопці з Health and Food Kyiv. Дякую за особливо смачний полуденок і за турботу)))


Хлопці просто молодці! Дуже якісні і смачні раціони, великі порції, завжди враховують всі особливості в складанні меню, пунктуальні кур'єри. Успіхів!
Той самий випадок, коли все ідеально! Починаючи від їжі, подачі, закінчуючи бездоганним обслуговуванням! Highly recommended!)
Найкраща і смачна спортивна їжа в Києві.
Хлопці, ви чарівники! Так смачно, різноманітно, ситно і багато (і це на 1400 ккал) я не їла ще ніколи! Звільнилася купа часу від закупівлі і готування. Не встигла проснутися - і ррррааааз - і приїхала їжа на цілий день. Дякуємо!
Це настільки круто, смачно, красиво, ввічливо і пунктуально, що так не буває! Приголомшливо! Це коли перевершили очікування в кілька разів!
Сьогодні спробувала вперше меню на 1400 ккал - залишилася абсолютно задоволеною: їжа приємна не лише на смак, але на погляд, продуманий формат подачі, доставка вчасно. Дякую!
Давайте дружити :)
Made on
Tilda