Повідомте, будь ласка, ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами протягом 15 хвилин у денний час, або після 10:00 наступного дня, якщо ви звернулися пізніше 19.00. Замовлення на завтра ми приймаємо з 9:00 до 15:00.
Або зателефонуйте нам:
+380689025454
health and food blog

21 День до мети для здоров'я

Як організувати Ukrainian Fashion Week і залишитися сповненим сил. Дивіться наш міні-фільм.
Український Тиждень Моди – наймасштабніша fashion-подія у Східній та Центральній Європі. Щосезону він збирає понад 60 дизайнерів, 200 ЗМІ та 15 000 гостей у стінах Мистецького Арсеналу.

В організації Ukrainian Fashion Week задіяні сотні людей з високою відповідальністю та безліччю завдань. Рівень стресу оргкомітету є максимальним через неабияке розумове, емоційне та фізичне навантаження, тому турбота про власне здоров'я має посідати почесне місце у щільному графіку.

Та як можна піклуватися про себе, коли не вистачає часу навіть на легкий перекус...
21 День до мети для здоров'я
Teaser #1 - День 1-й
Мив Health and Food Kyiv провели експеримент та повністю вирішили питання правильного харчування на 21 день, під час підготовки та організації Ukrainian Fashion Week SS20, для Олександри Какуріної, голови департаменту роботи з дизайнерами, та Дар'ї Марусик, очільниці відділу коммунікацій.
Дивіться наш міні-фільм
"21 День до Мети для Здоров'я"
Health and Food + UFW
health and food
Робота в оргкомітеті Ukrainian Fashion Week потребує максимуму концентрації, дисципліни та міцного здоров'я.
Крім того, у Health and Food вважають, що саме стільки часу потрібно для того, аби сформувати звичку харчуватися правильно і відчути позитивні зміни у самопочутті. Дівчата протягом 21 дня отримували 5-разове здорове харчування зі зручною доставкою, яка добре вписувалась у їхній графік.

Робота в оргкомітеті Ukrainian Fashion Week потребує максимуму концентрації, дисципліни та міцного здоров'я. Саме такі цілі поставили перед собою учасниці та ініціатори експерименту.
Відеопродакшн Videohead знімав мінісеріал про fashion-будні Саші та Даші у форматі makin-off, щоб відстежувати, майже в реальному часі, які перетворення відбувалися з дівчатами під час експерименту. Ukrainian Fashion Week SS20 позаду, курс правильного харчування завершено, а мінісеріал перетворився на короткометражний фільм про те, як організувати Тиждень моди і залишитися сповненим сил.
Підписуйтеся на канал Health and Food на youtube щоб не пропустити прем'єру нашого фільму!
Давайте дружити :)

Made on
Tilda